تجهیزات استریل

  • بالاترین کیفیت محصولات (CSR )

    انواع اندیکاتور، کاغذ بسته بندی ( ویپک و تایوک )

  • مشاوره فروش تجهیزات استریلیزاسیون

    مشاور در زمینه تجهیز بخش استریل بیمارستانها و مراکز درمانی

استریلیزاسیون یا سی اس آر (CSR ) چیست؟

در بیمارستانها و مراکز درمانی همیشه حوزه کنترل عفونت و استریل لوازم و تجهیزات مورد استفاده به خصوص اتاقهای عمل و تالار های جراحی بسیار مهم بوده و برای حل این موضوع روش های مختلفی در پیش گرفته شده است .

استریل کردن به معنی از بین بردن تمامی میکروبها، قارچها، باکتریها و ویروس ها بر روی لوازم و ست های جراحی می باشد.

CSR در بیمارستان را اگر نتوان قلب بیمارستان نامید، بی شک می توان آن را به عنوان شاهرگ حیاتی کلیه فعالیت ها و خدمات بیمارستانی نامگذاری کرد.

در آموزش تکنیک های آسپتیک، تاکید می شود لوازم استریل است یا غیر استریل، در نتیجه استریلیزاسیون امری مطلق است یعنی وسیله ای تقریبا استریل در حیطه استریلیزاسیون معنی و مفهومی ندارد.

مرکز استریل یا CSR مکانی است که کلیه وسائل مورد نیاز بخشها و اتاق عمل های بیمارستان در آن ضد عفونی و میکروب زدایی می گردند.

خصوصیات فیزیکی بخش استریل بیمارستان (CSR)

بهترین مکان برای قرار گیری اتوکلاو ها در نزدیکی اتاق عمل جراحی است تا در هنگام عمل جراحی برای استریل نمودن وسائل، مشکلاتی مانند هدر رفت وقت و انرژی و ایجاد خسارت به دستگاهها و تجهیزات ایجاد نشود.

در بخش CSR فرایند  استریلیزاسیون بسته به نوع اتوکلاو های موجود می توان با یک یا چند روش عمل استریل را به انجام رساند:

روش استریل بخار (STEAM)

مفید ترین روش برای استریل نمودن لباس و لوازمی که در برابر حرارت مقاومت دارند، می باشد. دستگاه مورد استفاده برای این کار اتوکلاو بخار نامیده می شود. حرارت و فشار اتوکلاو بخار قابل تنظیم بوده و مقدار ان 15 پوند بر اینچ مربع و حرارت 121 درجه سانتیگراد به مدت زمان 15 تا 20 دقیقه می باشد.

روش استریل با اتیلن اکساید (ETO)

یک روش استثنایی استریل است و به خاطر مزایای غیر قابل انکار آن در مقایسه با فناوری های دیگر موثر شناخته می شود. اتیلن اکساید به صورت گاز قابل اشتعال، بی رنگ در دمای اتاق و با بوی خوش ملایم است. به دلیل ساختار مولکولی خاص به راحتی در واکنش ها شرکت می کند، به موجب این ویژگی بیشترین تاثیر گذاری در از بین بردن آلودگیهای سطحی و زیر سطحی می باشد.

روش استریل با پلاسما(H2O2)

استریلیزاسیون پلاسما به عنوان یک روش استریل در درجه حرارت ( حداکثر 50درجه ) و رطوبت پایین مورد استفاده قرار می گیرد. از انجایی که فرایند استریل در این تکنولوژی به روش فیزیکی انجام می شود، زمان استریل کاهش یافته و تولید مواد سمی متوقف می شود.

شرکت تکوین درمان طب به عنوان تنها نماینده رسمی کمپانی NORVAMED در زمینه فروش تجهیزات استریلیزاسیون  و کمپانی VALUEDMED  در زمینه اقلام یکبار مصرف لاپاراسکوپی در ایران می باشد.

تجهیزات استریل – ارمغان دیار داریوش تجهیزات استریل. استریل کردن به دو روش فیزیکی و شیمیایی تقسیم‌بندی می‌شود. گرمادهی به روش خشک و مرطوب با استفاده از دستگاه‌های آون و اتوکلاو، از روش‌های … تجهیزات استریل – فروش تجهیزات جهیزات استریل … مشاور در زمینه تجهیز بخش استریل بیمارستانها و مراکز درمانی … رول بسته بندی استریل (ویپک ) -FLAT AND GUSSET STERILIZATION REELS.تجهیزات استریل | کام طب در فرآيند كار تجهيزات استريل به نسبت جنس و ماده بوجود آورنده ابزار می توان از … كام طب | مرجع جامع و تجهيزات پزشكی مجموعه ی كاملی از تجهيزات استريل را در اين بخش … شرکت آروند فن پارس پیشرو در زمینه تجهیزات استریل، طراحی و ارائه راه حل های مناسب جهت تجهیز بخش CSSD در مراکز درمانی می باشد. تجهیزات استریل – دکتر امیر عزمی – دندانپزشک – لیزرهای دندانی
تجهیزات استریل. صفحه اصلی. تجهیزات استریل. 0548677e6432786dd8df61eb3aaec139_XL. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد تجهیزات استریل روی لینک ها … سترون (استریل) – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد فراینداستریل کردن بسته به جنس تجهیزات نیازمند به استریلیزاسیون شامل روش‌های … استریل یا سترون به معنی کاملاً عاری از باکتری یا قارچ یا ویروس یا دیگر … تجهیزات استریل – تجهیزات دندانپزشکی شما می توانید برای اطلاع از فروش تجهیزات استریل دست دوم ، همچنین برای کسب اطلاعات از قیمت تجهیزات استریل به وبسایت ما مراجعه کنید . تجهیزات استریل کننده لوازم بیمارستانی تولید شد – …
https://www.mehrnews.com/…/تجهیزات-استریل-کننده-لوازم-بیمارستانی-تولید-شد یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان با تولید تجهیزات استریل کردن تجهیزات و لوازم بیمارستانی، بخشی از نیاز سلامت کشور به این تجهیزات را تأمین کرده … بسته بندی تجهیزات پزشکی استریل | بسته بندی استریل فرایند موثر بسته بندی تجهیزات پزشکی استریل بسیار مهم و پیچیده می باشد، طراحی سیستم بسته بندی تجهیزات پزشکی استریل و انتخاب مواد … کاغذ کرپ استریل پاکت مدیکال پاکت استریل اتوکلاو کاغذ استریل کاغذ اتوکلاو رول استریل پلاسما قیمت رول پک استریل قیمت اتوکلاو پلاسما