تروکار ویزیبل -VISIBLE TROCAR

تروکار ویزیبل -VISIBLE TROCAR

به دلیل شفافیت قسمت انتهایی تروکار و همچنین وجود ورودی بر روی تروکار امکان ورود لنز دوربین به داخل تروکار میسر بوده که در نتیجه امکان ورود به محوطه شکمی را با دید مستقیم بر روی مانیتور را فراهم می آورد. که باعث میشود کمترین ریسک و خطر در هنگام ورود تروکار اولیه به داخل شکم بروز دهد و تقریبا امکان آسیب رساندن به اندام داخلی بیمار را به صفر می رساندف مخصوصا در بیمارانی که دارای سابقه عمل جراحی در ناحیه شکم می باشند . استفاده از این تروکار توصیه می گردد.
شرکت تکوین درمان طب مفتخر است که با دارابودن نمایندگی انحصاری کمپانی valuedmed تروکار هایی با کیفیت و مطابق با استاندارد های جهانی به بیمارستانهای سراسر کشور خدمت رسانی نماید.

ویژگی ها تروکار ویزیبل -VISIBLE TROCAR لاپاراسکوپی

  • دارای تیغه پلاستیکی به جای تیغه فلزی به منظور جلوگیری از احتمال آسب رساندن به اندام داخلی بیمار مخصوصا در مواردی که بیمار دارای سابقه عمل جراحی در ناحیه شکمی را می باشد.
  •  وجود شیارهای متعدد برروی بدنه کانولا sleeve ، ثبات و پایداری آن در محیط جراحی هنگام تعویض ابزارهای مختلف لاپاراسکوپی را تضمین می کند.
  • وجود دو سری پره پلاستیکی بر روی کانولا امکان نشت گاز ( leakage) در حین عمل جراحی را از بین می برد.
  • وجود شیر دریچه گاز در این مدل از تروکار ها، امکان کنترل ورود و خروج گازهای لاپاراسکوپی از داخل شکم بیمار امکان پذیر می باشد. بدین منظور هنگامی که شیر دریچه در حالت بسته قرار داده شود امکان خروج گاز کربنیک به صفر می رسد.
  • طراحی منحصر به فرد این تروکار ( به دلیل وجود دو سری پره پلاستیکی قابل انعطاف ) امکان عبور وسائل و ابزار آلات لاپاراسکوپی از قطر 4.5  میلیمتر تا 12.5 میلیمتر بدون ایجاد مشکل اعم از نشت گاز را فراهم می آورد.

تروکار ویزیبل (optical) شرکت تکوین درمان طب در سایز های 5mm,10mm,12mm قابل ارائه به مراکز درمانی می باشد.

تروکار ویزیبل -VISIBLE TROCAR