تروکار بدون تیغ - BLADELESS TROCAR

تروکار بدون تیغ – BLADELESS TROCAR

تروکار یک وسیله پزشکی و جراحی است که قسمت انتهایی آن تیز است.تروکار ها معمولا سه شاخه دارند که به لوله استوانه ای اصلی(کانولا) وصل میشوند.از تروکار برای دست یابی به رگ های خونی و اندام داخلی بدن استفاده میشود.یکی از موارد مهم استفاده تروکار ها کاربرد آنها برای جای گذاری پورت ها در اعمال جراحی لاپاراسکوپی است.به فرآیند تخلیه مایعات-گازها و مواد نیمه جامد از حفرات بدن آسپیراسیون گفته میشود.

شرکت تکوین درمان طب مفتخر است که با دارابودن نمایندگی انحصاری کمپانی valuedmed تروکار هایی با کیفیت و مطابق با استاندارد های جهانی به بیمارستانهای سراسر کشور خدمت رسانی نماید.

ویژگی ها تروکار بدون تیغ تکی لاپاراسکوپی

  • دارای تیغه پلاستیکی به جای تیغه فلزی به منظور جلوگیری از احتمال آسب رساندن به اندام داخلی بیمار مخصوصا در مواردی که بیمار دارای سابقه عمل جراحی در ناحیه شکمی را می باشد.
  •  وجود شیارهای متعدد برروی بدنه کانولا sleeve ، ثبات و پایداری آن در محیط جراحی هنگام تعویض ابزارهای مختلف لاپاراسکوپی را تضمین می کند.
  • وجود دو سری پره پلاستیکی بر روی کانولا امکان نشت گاز ( leakage) در حین عمل جراحی را از بین می برد.
  • وجود شیر دریچه گاز در این مدل از تروکار ها، امکان کنترل ورود و خروج گازهای لاپاراسکوپی از داخل شکم بیمار امکان پذیر می باشد. بدین منظور هنگامی که شیر دریچه در حالت بسته قرار داده شود امکان خروج گاز کربنیک به صفر می رسد.
  • طراحی منحصر به فرد این تروکار ( به دلیل وجود دو سری پره پلاستیکی قابل انعطاف ) امکان عبور وسائل و ابزار آلات لاپاراسکوپی از قطر 4.5  میلیمتر تا 12.5 میلیمتر بدون ایجاد مشکل اعم از نشت گاز را فراهم می آورد.

تروکار بدون تیغ شرکت تکوین درمان طب در سایز های 5mm,10mm,12mm قابل ارائه به مراکز درمانی می باشد.