فروش تروکار

فروش تروکار ، تروکار یک وسیله پزشکی و جراحی است که قسمت انتهایی آن تیز است.تروکار ها معمولا سه شاخه دارند که به لوله استوانه ای اصلی(کانولا) وصل میشوند.از تروکار برای دست یابی به رگ های خونی و حفرات بدن استفاده میشود.یکی از موارد مهم استفاده تروکار ها کاربرد آنها برای جای گذاری پورت ها در اعمال جراحی لاپاراسکوپی است.به فرآیند تخلیه مایعات-گازها و مواد نیمه جامد از حفرات بدن آسپیراسیون گفته میشود.

شرکت تکوین درمان طب مفتخر است که با دارابودن نمایندگی انحصاری کمپانی valuedmed تروکار هایی با کیفیت و مطابق با استاندارد های جهانی به بیمارستانهای سراسر کشور خدمت رسانی نماید.

ویژگی ها تروکار تیغ دار تکی لاپاراسکوپی

  • دارای تیغه دو الماسه برای سهولت برش بافت و کمترین آسیب رسانی به ناحیه برش
  •  وجود شیارهای متعدد برروی بدنه کانولا sleeve ، ثبات و پایداری آن در محیط جراحی هنگام تعویض ابزارهای مختلف لاپاراسکوپی را تضمین می کند.
  • در این نوع تروکار وجود دکمه قرمز به منظور مسلح نمودن و یا از حالت مسلح خارج کردن تروکار، امنیت پزشک و بیمار را در طول عمل جراحی افزایش می دهد.
  • وجود دو سری پره پلاستیکی بر روی کانولا امکان نشت گاز ( leakage) در حین عمل جراحی را از بین می برد.
  • وجود شیر دریچه گاز در این مدل از تروکار ها، امکان کنترل ورود و خروج گازهای لاپاراسکوپی از داخل شکم بیمار امکان پذیر می باشد. بدین منظور هنگامی که شیر دریچه در حالت بسته قرار داده شود امکان خروج گاز کربنیک به صفر می رسد.
  • طراحی منحصر به فرد این تروکار ( به دلیل وجود دو سری پره پلاستیکی قابل انعطاف ) امکان عبور وسائل و ابزار آلات لاپاراسکوپی از قطر 4.5  میلیمتر تا 12.5 میلیمتر بدون ایجاد مشکل اعم از نشت گاز را فراهم می آورد.

تروکار تیغ دار تکی لاپاراسکوپی تیغ دار شرکت تکوین درمان طب در سایز های 5mm,10mm,12mm قابل ارائه به مراکز درمانی می باشد.

BLADED TROCAR - تروکار تیغ دار تکی لاپاراسکوپی

تروکار(به انگلیسی: Trocar) ابزاری با انتهای تیز است که در پزشکی و جراحی به کار می‌رود. از تروکار برای دست یابی به رگ‌های خونی و حفرات بدن استفاده می‌شود.تروکار چیست ؟ | تجهیزات پزشکی سداندتروکار ابزاری دقیق بوده و دسترسی به اجزای داخلی بدن را فراهم میکند.برای تروکار لازم است که لبه های تیزو ویژگی های دیگری برای مطلوب بودن را …دتروکار XCEL اتیکون | انواع تروکار XCEL Ethicon | …دhttps://sedanmed.ir › محصولاتدتروکار XCEL دارای تیغه خطی بوده (Knifed) که پس از ورود به محوطه شکم تیغه بصورت اتوماتیک پوشانده میشود تا از آسیب رساندن به اندام درونی …
تروكار با تيغه يك بار مصرف | تجهیز گستر آگریندتروکار با تیغه یک بار مصرف. شعار کمپانی XNY نوآوری مداوم است، به این معنی که مشتریان ابزارهای کاربردی ویژه با فواید منحصر به فرد که کاربردی و ارگونومیک …دتروکار لاپاراسکوپی چیست؟ | مجله پزشکی باهیکاددر ساده‌ترین شکل آن، تروکار لاپاراسکوپی ابزاری به شکل خودکار با یک نقطه مثلثی تیز در انتهایش است، که معمولاً در درون یک لوله توخالی که به نام …دتروکار سری B (تک کانولا بدون تیغ)دکلیه تروکارهای شرکت اتیکون جهت مصرف یک بیمار در حین یک عمل جراحی ساخته شده اند. • مزیت اصلی این مدل ، شفافیت قسمت انتهایی آن و ورودی لنز تعبیه شده بر …دفروش تروکار لاپاراسکوپی BLADED TROCAR | تروکار …دفروش تروکار ، تروکار یک وسیله پزشکی و جراحی است که قسمت انتهایی آن تیز است.تروکار ها معمولا سه شاخه دارند که به لوله استوانه ای اصلی(کانولا) وصل میشوند.شرکت های دارای محصول تروکار –
تروکار یک وسیله پزشکی و جراحی است که قسمت انتهایی آن تیز است. تروکار چند بار مصرف me-port – داریا دانش بارثاوا قیمت تمام شده بسیار کمتر نسبتبه تروکارهای یکبار مصرف; ساخته شده از بهترین مواد پلیمری مهندسی; وزن کم; قابلیت استریل شدن با انواع روش های متداول از جمله … تروكار و انواع تروكار – فراطب جراح تروكار چيست؟ تروکار ابزاری با انتهای تیز است که در پزشکی و جراحی به کار می‌رود. از تروکار برای دست یابی به رگ‌های خونی و حفرات بدن استفاده …