رول بسته بندی تایوک - Tyvek Sterization Reels

مشخصات رول بسته بندی تایوک

ساخته شده از 100% پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE ) که در زمان استریلیزاسیون پلاسما (H2O2) برای تجهیزات حساس به حرارت استفاده می شود. وجود اندیکاتور پلاسما در کنار رول امکان تشخیص بسته های استریل شده از غیر استریل را می دهد . در نتیجه بسته هایی که در آن  عمل استریل انجام شده است تا زمانی که باز نشود، به صورت استریل باقی می ماند.

مشخصات تایوک

  • مطابق با استاندارد های ISO11140-1, EN868-9
  • وجود سه خط مهرو موم در کناره ها
  • موجود در انواع سایزها به عرض 7.5، 10، 15 ،20، 25، 30، 35، 40 در طول 70 متر
  • وجود اندیکاتور پلاسما به منظور اثبات تکمیل فرایند استریلیزاسیون در فرایند استریل پلاسما(H2O2)

رول بسته بندی استریل (ویپک ) -FLAT AND GUSSET STERILIZATION REELS

شرکت تکتا – لیبل پارچه ای،تایوک (Tyvek, Textile, Fabric) لیبل پارچه ای یا تایوک (Tyvek, Textile, Fabric) از جنس الیاف مصنوعی به صورت نوار های پارچه ای رول شده در سایز های گوناگون با متراژ مختلف تولید می شود لیبل پارچه ای (تایوک) لیبل-لیبل بارکد-لیبل پرینتر-لیبل تایوگ-تایوگ-تایوک-لیبل تایوک-نوار تایوک. لیبل تایوک (Tywac Label) | توسعه فن آوران سپهر صبا این لیبل ها از الیاف مصنوعی و الیاف پارچه ای به صورت فشرده ساخته شده اند. نوع قابل پرینت آن عموما در دو مدل براق (stain) و معمولی (مات) می باشند.لیبل پارچه ای ، رول تایوک (Textile, Fabric Roll) | سیناپشرکت سیناپ وارد کننده انواع لیبل پارچه ای یا رول تایوک درعرض ها مختلف جهت استفاده در صنعت پوشاک و خودرو سازی در دو نوع Satin (براق) و معمولی (مات).
لیبل پارچه ای ، تایوک | سامانه های شناسایی پویا رایانه سپند …لیبل پارچه ای یا تایوک که از الیاف مصنوعی ساخته شده و نوع قابل پرینت آن عموماً در دو مدل Satin (براق ) و معمولی (مات) می باشد.با توجه به کاربرد این نوع لیبل در … لیبل Tyvek علی رغم سبکی و منعطف بودن بسیار مقاوم است. لیبل تایوک ضد آب بوده، پاره نمی شود و در هر شرایط محیطی پایدار است. صنایع ایمنی پارس نماینده انحصاری برند های تایوک و تکشن Tyvek Techtion می باشد. محصولات تایوک مناسب برای کار با مواد شیمیایی، صنایع نفت و گاز و …لباس یکبار مصرف یکسره بیمارستا… ….. 0تومان. اضافه به سبد خرید. نمایش سریع · لباس یکبار مصرف یکسره تایوک Tyvek … لیبل تایوک بیشتر در صنعت پوشاک برای ثبت مشخصات محصول استفاده می شود. مشخصات فنی لیبل پارچه ای تایوک : دارای خصوصیات نوشتاری مناسب مقاوم در … برچسب تایوک (Taywac Label). برچسب تایوک : اينگونه برچسبها بيشتر در صنايع خودرو سازي استفاده ميشود. و از الياف پارچه به صورت فشرده ساخته شده استاستریلیزاسیون پلاسما به عنوان یک روش استریلیزاسیون در درجه حرارت و رطوبت پایین و با حداکثر دمای ۳۵ درجه سانتیگراد انجام می شود . رول های …رول استریل پلاسما – آرسین سلامت ایرانیان رول استریل پلاسما – آرسین سلامت ایرانیان ,وارد کننده تجهیزات پزشکی استریلیزاسیون،قلب و عروق، لاپاراسکوپی و سایر ملزومات یک بار مصرف می باشد.از آنجا که استفاده از کاغذ بر پایه سلولز (رول استریل بخار معمولی) در دستگاه اتوکلاو پلاسما ممنوع مى باشد، رول هاى استریل پلاسما از جنس کاغذ تایوك در این دستگاه …رول استریل پلاسما | رول پک اتوکلاو | رول تایوک رول استریل پلاسما | رول پک اتوکلاو | رول تایوک دارای انواع مختلفی چون رول پزشکی و رول بخار و اتیلن اکساید و همچنین رول استریل پلیسه دار نیز …پیشرو در زمینه تجهیزات استریل. … رول و پاکت مدیکال … رتبه یک خدمات پس از فروش اتوکلاوهای بیمارستانی بخار و پلاسما از اداره کل تجهیزات پزشکی و اخذ تأییدیه …پاکت و رول پلاسما – شرکت آروند فن پارسپاکت و رول پلاسما. از آنجا که استفاده از کاغذ بر پایه سلولز در دستگاه اتوکلاو پلاسما ممنوع می باشد، رول های استریل مورد استفاده در این دستگاه از کاغذ با جنس تایوک … استریل اتوکلاو پلاسما – Arvand Swiss – دندالخرید اینترنتی و آنلاین کاغذ استریل مخصوص اتوکلاوهای دندانپزشکی پلاسما Sterilization Rolls تولید کمپانی Arvand Swiss سوئیس مناسب برای مصارف …سایر وسایل و مصرفی های استریل مرکزی – مان آرتا سلامتدیگر وسایل لازم در بخش استریل مرکزی بیمارستان ها یا مطب های دندانپزشکی … در انواع استریلایزر بخار، پلاسما پراکسیدهیدروژن، اتیلن اکساید و فرمالدهید را دارد … رول های بسته بندی یا پیل پک ها برای استریلزاسیون بخار و اتیلن اکساید در عرض …رول استریل پلاسما – دیوارلب | نیازمندی های علوم و صنایع روش استریلیزاسیون با پلاسما روشی است که در آن با درجه حرارت و رطوبت پایین، فرآیند استریلیزاسیون صورت می گیرد. رول استریل پلاسما …